W dniach 13, 14, 15 IX w naszej parafii odbędą się Rekolekcje Parafialne z naukami podczas Mszy św. o godz. 10.00. i 18.00.  Po Mszach św. o godz. 10.00. będzie okazja do przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych.

13 września  po Mszy św. o godz. 18.00. będzie procesja z Figurą MB Fatimskiej.  Rekolekcje poprowadzi o. Leszek Woźnica Cor. ze Świętej Góry w Gostyniu.

Rekolekcje będą przygotowaniem do przyjęcia relikwii bł. Edmunda Bojanowskiego, relikwie wprowadzi do naszego Kościoła w dniu 16 IX o godz. 18.00. tegoroczny Złoty Jubilat Bp Romuald Kujawski.