OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 6 Niedziela Zwykła 17 II 2019  parafia-czempin.pl

1. Czcigodnej Pani Aleksandrze Pasternak, która 21 lutego obchodzi 100 rocznicę swoich urodzin oraz z okazji zbliżających się imienin składamy życzenia Bożego Błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i św. Józefa, Mocy Bożego Ducha i tak potrzebnego zdrowia. Mszę św. w intencji Jubilatki ofiarujemy w przyszłą Niedzielę 24 II o godz. 8.00. Szczęść Boże!
  2. W czwartek swoje imieniny obchodzi ks. Bp Damian Bryl, pamiętajmy o Solenizancie w swoich modlitwach.
  3. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku do wspólnej modlitwy podczas wieczornego Różańca o godz. 17.30. zapraszamy 7 Różę pw. Matki Bożej z Lourdes.
  4. W tym tygodniu podczas wieczornego Różańca oprócz stałych intencji modlić się będziemy w intencji uzależnionych od jakichkolwiek form zniewolenia. Zapraszamy do przyjścia i do wspólnej modlitwy.
  5. Różaniec za zmarłych polecanych w Zaduszkach rocznych odmawiamy w sobotę o godz. 17.15., Msza św. w ich intencji o godz. 18.00.
  6. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę, którą przeznaczamy na remont dachu naszego kościoła.
  7. Działaniu Ducha Świętego powierzamy Rekolekcje " Nowe zycie", które trwać będą od piątku do Niedzieli.
  8. Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny , Miłujcie się oraz Arka są do nabycia u ministrantów.
  9. W zakrystii po 20 zł jest do nabycia wywiad z Papieżem Franciszkiem pt. „ Siła powołania’ oraz po 50 zł albumy z peregrynacji Obrazu św. Józefa.
  10. Pożegnaliśmy śp. Halinę Kawa ze Starego Gołębina, we wtorek o godz. 13.00. pożegnamy śp. Zdzisława Dziamskiego z Piechanina. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.