28 maja o godz. 16.00 odbędzie się Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania w naszej parafii. Z tej racji w tym tygodniu zapraszam na spotkania bierzmowanych z klas 8, którzy mają przyjąć ten sakrament.
Wystarczy być na jednym spotkaniu. Obecność jest obowiązkowa.

Na spotkanie proszę przygotować kartkę z następującymi danymi:

imię, nazwisko, data urodzenia, parafia chrztu św.,  drukowanymi IMIĘ I NAZWISKO świadka bierzmowania,  drukowanymi IMIĘ DO BIERZMOWANIA

Świadkiem do bierzmowania nie może być rodzic, osoba ta powinna być po bierzmowaniu, mogąca przyjmować Komunię św i dająca dobry przykłąd jako osoba wierząca i praktykująca.

Do wyboru są następujące terminy:

wtorek 9.05.2023 r.  g. 18.30 (zaraz po wieczornej Mszy św.)

środa 10.05.2023 r. g. 18.30 (zaraz po wieczornej Mszy św.)

Na spotkaniu poinformuję o terminach prób i spowiedzi. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

ks. Jakub