Święty Michale Archaniele!
Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Czcigodny Księże Jakubie,
dziękując Bogu za dar Twojej obecności w naszej parafii, w dniu Twoich Imienin życzymy Tobie dużo zdrowia, radości z czynionej posługi duszpasterskiej, siły do realizacji wszystkich zamierzeń i planów. Abyś, w swoim otoczeniu i pracy zawsze spotykał dobrych, życzliwych i pomocnych ludzi. Życzymy, aby każdego dnia towarzyszyła Ci pomoc i opieka Matki Bożej.
Modlimy się, by Bóg błogosławił Cię oraz obdarzał nieustannie swoją łaską i pokojem, abyś jak najowocniej dalej służył budowaniu Królestwa Bożego na ziemi.

Mszę św. w intencji księdza Jakuba ofiarujemy w niedzielę 22 X o godz. 11.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.