ul. Kościelna 1,
64-020 Czempiń

+48 (61) 28 26 573

                                  OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26 NIEDZIELA ZWYKŁA

                                                    30 IX 2018 parafia-czempin.pl                                                                              

 1. Bóg zapłać wszystkim, którzy pomogli przygotować Uroczystość Odpustową, niech św. Michał Archanioł oręduje za nami u Boga. Bardzo dziękujemy dzieciom za namalowane arcydzieła przedstawiające nasz kościół w trakcie remontu, wystawę można zobaczyć w nawie bocznej, po stronie Matki Bożej Różańcowej.
 2. Kandydatów przygotowujących się do bierzmowania zapraszamy spotkanie ogólne (Mszę Św. i katechezę) dzisiaj na 19:30, od 18:45 możliwość spowiedzi świętej – przyjadą pomóc księża goście. Ksiądz Filip bardzo dziękuje kandydatom za wrześniowe rozmowy indywidualne – były to bardzo owocne spotkania i pokazały, że mamy wspaniałą młodzież.
 3. Spotkanie w grupie dla kandydatów do bierzmowania:
  • Grupa św. Benedykta (klasa 3B) – w środę o godz. 17:30 w Kotłowni
 4. Zbiórki dla ministrantów ze Szkoły Podstawowej w soboty o godz. 9.30.
 5. Zbiórka dla ministrantów starszych (od klasy 7) w piątek o godz. 20:00 w Kotłowni.
 6. Próby zespołu dziecięcego w soboty o godz. 9.30. w Domu Parafialnym.
 7. Odwiedziny chorych i starszych poza Czempiniem w środę od goz. 8.30., prosimy o zapisanie i podanie numeru telefonu.
 8. Odwiedziny chorych i starszych w Czempiniu w piątek od godz. 8.30.
 9. Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź w piątek od 7.30. do 8.00. oraz od 16.00. do 18.00.oraz od 19.00. do 21.00.
 10. Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP w Pierwszą Sobotę o godz. 7.20., medytacja po rannej Mszy św.
 11. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy od poniedziałku do niedzieli o godz. 17.30., dodatkowo we wtorki i w czwartki o godz. 20.00. Dzieci zapraszamy na różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
 12. Przyjęcie nowych członków do Żywego Różańca odbędzie się 7 X br. podczas Mszy św. o godz. 10.00., która sprawowana będzie w intencji Żywego Różańca w święto Matki Bożej Różańcowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 13. Rodziców dzieci komunijnych zapraszamy na spotkanie do kościoła w sobotę 6 X o godz. 18.50., poświęcenie różańców dla dzieci komunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę 7 X br. podczas Mszy św. o godz. 11.30. Zapraszamy do modlitwy z całymi rodzinami.
 14. Młodzież oraz wszystkich chętnych, którzy chcieliby stworzyć w naszej parafii grupę teatralną, prosimy o zgłaszanie się ks. Filipa. Pierwsze spotkanie z panią reżyser z Poznania odbędzie w sobotę, 13 października w godzinach południowych.
 15. Prasa katolicka jest do nabycia po Mszy św. u ministrantów.
 16. Panu Bogu dziękujemy za miniony tydzień remontu, prosimy o dar bezpiecznej pracy i dobrej pogody, a dalsze prace zawierzajmy w modlitwie do św. Józefa Rzemieślnika.
 17. W Zaniemyślu pożegnaliśmy śp. Stanisława Serafiniaka z Piotrkowic, w środę o godz. 10.00. pożegnamy śp. Czesławę Nowacką z Lubonia. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.